Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Personajele mele.

In jos

Personajele mele. Empty Personajele mele.

Mesaj Scris de Reality Sam 17 Sept 2011, 07:59

Nume si Prenume: Piotrowski An Esme
/ Porecla: Nu are.
Varsta: 19-20 de ani
Natie: vampir, deşi are sânge de zână.
Descriere:
fizic: înaltă, suplă, păr roşcată şi ochi-albaştri schimbători.
moral: lină de mister, inteligentă, liniştită, e mereu în centrul atenţiei căci ştie cum să se facă plăcută ; leneşă, vulgară, peversă, împiedicată, sarcastică.
Fotografie : Personajele mele. Adventuresofraindancema
Alte date:
S-a născut în Moscova. Mama rusoaică, tatăl francez. Îi admiră pe cei din armată, adoră războiaiele de copil, are talent când vine vorba de sculptură, e destul de cunoscută prin Paris şi câteva oraşe din Rusia. Cu şapte fraţi, a trebuit să lupte pentru atenţia părinţilor şi a reuşit. Urăşte să o alinti, să te comporţi dulce cu ea şi să fie singură. Are "nevoie" mereu de cineva care să fie lângă ea, în facultate stând într-un apartament cu un tip fiindcă a fost singurul care a vrut să stea cu o dezordonată şi o violentă atunci când se enervează. Pe la şaişpe ani a fost transformată în vampir de către fostul iubit, uciş într-un război. Trece din floare în floare, deşi ştie că regula asta se aplică mai mult bărbaţilor.
Reality
Reality
Newbie
Newbie

My Name : Sonia Iris
Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 17/09/2011
Varsta : 31
Localizare : în borcanul cu vise, de pe raftul copilăriei, aşezat pe peretele realitaţii.

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum